MoesHouse Tuya ZigBee3.0 Smart Light Switch Modul Vyžaduje APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa pre Hlasové Automatizácie Moduly

  • €12.34  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Prosuct Funkcie:

1. Toto inteligentné Tuya ZigBee3.0 modul je navrhnutý s ZigBee3.0 protokolu osobitne, kompatibilné s Tuya ZB kolesa(aj SmartThins Podporované)realizovať celý prepojenie vášho domu, veľmi dobré suplovanie pre nestabilné Wi-Fi. ZigBee3.0 protokolu s mini dizajn obleky pre EU/UK stenu rozvodnej skrinky, a ľahko ho skryť do svojho skrytý vypínač box svoje tradičné prepínač bez akýchkoľvek vplyvov na vaše originálne dekorácie štýl, aby sa to inteligentný,dávať svoje zariadenia ultimate zapnutie/vypnutie inteligentného človeka a previesť väčšina všetky kompatibilné produkty pre smart ty; tradičné spínač a tento inteligentný modul môže pracovať samostatne, bez rušenia. (Poznámka: Tento modul je vhodný len pre kolískový spínač, pozri obrázok 2 na podrobnosti.)

2. Môže byť použitý ako 1-cestný 2-cestný okruh (2 prepínače ovládania 1 svetlo); jednoducho pripojiť k 1 2 prepínače a previesť na pripojené zariadenie do smart jeden (pre 2-cestný okruh)

3. Umožňuje hands-free hlas a bezdrôtové diaľkové ovládanie; podpora Amazon Alexa Domovská stránka Google hlasové ovládanie a Inteligentného Života a Tuya App riadenie na inteligentné telefóny so špeciálnymi Tuya ZigBee3.0 hub vyžaduje a je pripojený.

4. Vzhľadom na stav nestabilná sieti, alebo nie, siete, ZigBee3.0 switch modul je naozaj nenahraditeľný musí kombinovať s ZB bránou do podobe domácej LAN, NIE VIAC STARAŤ o č a slabé siete,ľahko získať kontrolu cez pripojené zariadenia, ako dlho ako tam je stabilný ZB signál; Umožňuje ďalšie zariadenia pripojené cez ZB než WiFi protokolu; SmartThings Podporované pre tento ZB Switch Modul Osobitne.

5. Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) pomocou Inteligentného Života a Tuya App; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie.

Package zahrnuté:

1 x Tuya ZigBee3.0 Smart Light Switch Modul

Štítky: žiadne neutrálne wifi, Geeklink, neutrálne smart switch, kondenzátor prepínač, livolo zigbee, pir stenu, BSEED, prejsť na stenu, moeshouse prepínač, smart swith.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Názov Značky: MoesHouse

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]