Vlákno Patch Kábel 3m Duplex LC/APC na SC/APC LC-SC Optický Patch Kábel Jumper Kábel G657

  • €3.62



  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Štítky: router wifi pre hotel, Vlákna, vlákno prepínač, wifi x, apc konektor, havaj plagát, port sim, moxa stick, dobrý doska, mikrotik routerboard.


  • Číslo Modelu: 701303
  • Veľkosť: size
  • Zameniteľnosť: Nie viac ako 0,2 dB
  • Vlákna Typu: duplex
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Vlákno Triedy: G. 657.A
  • Vkladanie strata: Nie viac ako 0,2 dB
  • Kompatibilné: D-Link
  • Názov Značky: OLOEY
  • Položka Dĺžka: 3m
  • Strata Návratu: Nie menej ako 60dB
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550nm
  • Vlákniny režim: 9/125um
  • Konektor: LC na SC
  • Poľský: APC na APC
  • Vlákno Bunda: 2.0 mm, PVC

Pridať recenziu

Hodnotenie?




Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]