Lanparte Fotoaparát Jeden Rukoväť s 1/4 Skrutka

  • €32.11  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Lanparte Fotoaparát Jeden Rukoväť s 1/4 Skrutka

POPIS

Na Lanparte Jeden Rukoväť umožňuje jednoručné podporu 15mm LWS rod ramenný súpravy, takže vaša ruka zadarmo na focus objektív alebo upraviť nastavenia fotoaparátu, ako budete strieľať. Je vyrobené z CNC obrobené hliníkové a ponúka non-slip silica-gél uchopenie a 1/4" skrutky, že na miestach, rukoväť priamo pod kamery alebo iného zariadenia s 1/4" závitom.

NAJDÔLEŽITEJŠIE PRODUKTY

l Pre zariadenia handheld Podporu

l 1/4" skrutky na hornej

l Non-Slip Silica-Gél Uchopenie

l CNC Obrobené Hliníkové Konštrukcie

Balenie A Doprava

Informácie O Firme

Lanparte je výrobcom pre filmového umenia fotoaparát súpravy a príslušenstvo. Dodávame pro auta pre Sony FS5&A7 série, pre Panasonic GH4 GH5, pre Canon, a pre Blackmagic URSA mini kamery.

LanParte vzory výrobky na voľný fotoaparátu a aby vám pohodlné streľba skúsenosti.

Primárne produkty riadok obsahuje fotoaparát súpravy, postupujte podľa zamerania, matný box, gripy a magické zbrane, fotoaparát radič a riešení napájania. Okrem toho, že sme vytvorili produkty, riadok 19 mm série.

Lanparte má dlhoročné skúsenosti v výskum, vývoj filmového umenia prevodovky. Máme skvelý tím, ktorí zaručujú najvyššiu kvalitu a služby zákazníkom

Štítky: dragon výkresy, ako, jazda na bicykli žena krátke, dinosaurov inflatible, box vrkoč vlasy 60cm, držiteľa karty muž fox, autá hot wheels crx, prsia podporu čipky, jedenásť mike kostým, autá 123 celý film.


  • Názov Značky: LanParte
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: sh-02

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]