Glicolic kyseliny 35% 5ml glicolic medicíny aha pokožky škrabka Chemický peeling kyselinou odstrániť akné pockmark peeling liečba

  • €4.08  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

kyseliny glykolovej 35% 5ml glicolic medicíny aha pokožky škrabka Chemický peeling kyselinou odstrániť akné pockmark peeling liečba

používa 100% čistý lekársky silu Kyseliny glykolovej na výrobu našich KYSELINY glykolovej FACIAL PEEL

Hladšie a zdravšie vyzerajúca pleť je len pár peelingy preč. Pomocou rovnaké riešenie doporučovaný lekármi a používajú dermatológovia, môžete minimalizovať akné jazvy, vrásky a jemné linky rýchlo, pomocou Kyseliny glykolovej. Jeden facial peel na high-end beauty spa náklady $150 až 300 dolárov, ale teraz môžete urobiť sami pomocou našich zdravotníckych silu riešenie.Kyseliny glykolovej slúži ako katalyzátor pre tvorbu nového kolagénu, ktoré bude redukovať jemné linky a vrásky. Jeho malé molekulárne veľkosť umožňuje preniknúť vonkajšie vrstvy pokožky, umožňuje sklzu pod vrchnú vrstvu pokožky, na dosiahnutie kolagénové vlákna nižšie. To má za následok 15%-25% zahusťovanie nad 12 týždňov.

Odstraňuje Akné Zástrčky & Odstraňuje Jazvy Po Akné

Lieči hyper-pigmentácie, zmena sfarbenia kože, slnko/vek/tmavé škvrny, rosacea a melasma

Opravy Poškodenými Kože, čierne bodky, ComedonesGLYCOLIC KYSELINY PRED a PO

Rozjasní & zviditeľní pleti, večer von tóny pleti

Zlepšuje pružnosť pokožky a vzhľad linky, vrásky a starecké škvrny

Stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu

Zlepšuje hydratáciu pokožky, vlhkosti, a textúru

Exfoliuje a nudné, mŕtve povrchu kože pre okamžité rozjasnenie

Omladzuje a vyhladzuje pokožku, podpora mladšia a zdravšia pleť

S našimi Kyseliny glykolovej vás môže omladiť svoju pokožku uvoľnením dlhopisov, ktoré držia odumreté bunky pokožky a stimulujú tvorbu kolagénu a nové čerstvé kože rastu.

Našou Prednosťou

1:Čistý rastlinný zdroj, jej molekulovej hmotnosti je 76, rozpustný vo vode, je najmenší molekulová hmotnosť kyseliny, má vynikajúcu afinitu k pokožke, najviac ľahko prenikajú do pokožky a dosahujú významné údržba účinok.Blackhead extrakt je vyrobený pričom výhodou tejto nehnuteľnosti.

2. Urýchliť vylučovanie staré keratinocyty, zlepšiť metabolizmus bunky epidermy, a podporovať obnovu pokožky. Preto, to môže zlepšiť, nadmerné keratinization, drsnosť, tmavé škvrny, a pigmentácie alebo abnormality po zápaloch, takže pleť hladká a svetlé.

3. To môže znamenať keratinization a embolization okolo pórov ľahké spadnúť, a hladké vlasy folikulu trubice, účinne zabraňujú pórov, z blokovania. Preto je veľmi dobrou voľbou pre mastnú pleť a ľudí, ktorí chcú zlepšiť príznaky akné, akné, hrubé póry, atď., a to je aj hlavnou prísadou používanou v kyseline kože-rozjasňujúca riešenie.

4. To môže znamenať keratinization a embolization okolo pórov ľahké spadnúť, a hladké vlasy folikulu trubice, účinne zabraňujú pórov, z blokovania. Preto je veľmi dobrou voľbou pre mastnú pleť a ľudí, ktorí chcú zlepšiť príznaky akné, akné, hrubé póry, atď., a to je aj hlavnou prísadou používanou v kyseline kože-rozjasňujúca riešenie.

5:z hľadiska zlepšenia starnutia kože, kyseliny glykolovej môže stimulovať zbraní a preskupenie kyselina hyaluronová, kyslé mucopolysaccharide, kolagén a elastické vlákna, takže pleť, pevné, pevné a pružné, a redukuje jemné linky a vrásky.Okrem toho, vzhľadom na zvýšenie kyseliny hyalurónovej, zadržiavanie vody schopnosť pokožky, môže tiež zlepšiť, ktoré môže vyriešiť problém suchej pokožky.

Peel off starého odpadu cutin po prvé, použite seba pokožky, obnoviť schopnosť ďalšej, novej generácie corneous vrstva, kryt originálu problém kože

Tvár bola oblasť že pacienti sa chcel zlepšiť najviac, zatiaľ čo v iných častiach tela, ako je hrudník, krk, chrbát, ruky a nohy, boli aj oblasti, ktoré pacienti sa chcel zlepšiť.Od pokožky na krku je obzvlášť citlivá, nižšou koncentráciou kyseliny glykolovej by mali byť použité na prvý kože peeling.Ak sa použije na hrudník, chrbát, ruky, teľatá, a ruky, relatívne vysoká koncentrácia glykolu riešenie by malo byť použité.

Štítky: creatin, tvár kôra, sr2ez, tretinoín aktuálne, začervenanie peeling, scrub jednotné, zubné jet, melatonín prášok, vzduchový filter amway, exfoli.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • NET WT: 5ml
  • Položka Druh: Scrub & Tela Liečba

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]